INFORMACJE OGÓLNE

Szanowni Państwo,

za pomocą niniejszego serwisu WWW, korzystając z formularza, do którego link znajdziecie poniżej, możecie skontaktować się z nami bądź to zadając pytanie odnośnie dostępności czy też ceny leków, bądź też już w sprawie zamówienia konkretnego leku. Informacja o dostępności dotyczy tego, czy dany lek jest w sprzedaży na rynku niemieckim, a nie czy w danym momencie leży na półce w aptece! Stany apteczne zmieniają się z minuty na minutę, dlatego też osoby chcące przyjechać do naszej apteki po lek zapraszamy do złożenia zamówienia „na odbiór osobisty”.

Mamy nadzieję iż ten sposób zamawiania leków uznają Państwo za wygodny.

Składając zamówienie proszę w formularzu zaznaczyć, czy leki mają być dostarczone do Szczecina „do drzwi”, czy też zechcą je Państwo sami odebrać w naszej aptece. Osoby spoza Szczecina mogą – po wcześniejszym uzgodnieniu – odebrać zamówienie u kierowcy w Szczecinie.

Zazwyczaj staramy się odpowiadać na Państwa pytania na bieżąco, jednak nie zawsze jest to możliwe. Dlatego też zastrzegamy sobie termin 48 godz. na udzielenie odpowiedzi. Potwierdzenie zamówienia nastąpi w ciągu 24 godz. Powyższe terminy dotyczą dni roboczych.

Informacje o kosztach dowozu i sposobie realizacji zamówienia znajdą Państwo na następnych stronach.

WAŻNA INFORMACJA – wystawione w Polsce tzw. „elektroniczne recepty“ nie mogą być honorowane w Niemczech. Celem realizacji takiej recepty wymagany jest na niej PODPIS i PIECZĄTKA LEKARZA.

FORMULARZ ZAPYTANIA/ZAMÓWIENIA