dostawa do SZCZECINA / ODBIÓR OSOBISTY W APTECE / WYSYŁKA POZA SZCZECIN

Standardowo do każdego zamówienia dołączony jest paragon. Osoby chcące otrzymać fakturę imienną muszą zgłosić ten fakt w momencie składania zamówienia. Nie ma możliwości późniejszego wystawienia faktury do leku, do którego został już wydrukowany paragon. Proszę mieć na uwadze, że faktury wystawiane są w języku niemieckim z kwotami w euro.


ODBIÓR OSOBISTY

Osoby zamawiające leki na ODBIÓR OSOBISTY naszej aptece zaznaczają opcję „odbiór osobisty“ w formularzu zamówienia. Po wypełnieniu formularza zamówienia zamówienie to zostaje zarejestrowane, a zwrotnie drogą mailową wysyłamy numer tego zamówienia. Z TYM NUMEREM mogą Państwo we wskazanym dniu odebrać swoje leki.


DOSTAWA DO SZCZECINA

Zamówione przez Państwa leki dostarczamy do Polski raz w tygodniu. Dostawy są realizowane ZAWSZE w PONIEDZIAŁKI, chyba iż wystąpią okoliczności uniemożliwiające dostarczenie leków (wydarzenia losowe), bądź też poniedziałek jest w danym dniu świętem lub dniem wolnym od pracy w Polsce lub Niemczech. W takiej sytuacji dostawa przesuwana jest na inny dzień, bądź też na kolejny tydzień.

Leki dostarczane są w godzinach popołudniowych (11.00-16.00). Dokładny czas zależy od ilości zamówień realizowanych w danym dniu. Jeśli zamówiony lek jest lekiem sprzedawanym na receptę, receptę tą przekażecie Państwo podczas dostawy leku.

Ze względu na wysoki kurs euro wywołany pandemią koronawirusa zmuszeni jesteśmy podnieść przejściowo koszt dostarczenia do kwoty 70 złotych przy dostawie we wskazane miejsce w granicach administracyjnych miasta Szczecina. Istnieje także możliwość wysyłki zamówionych leków poza Szczecin. Szczegóły poniżej.


WYSYŁKA POZA SZCZECIN

Osoby zainteresowane wysyłką leków poza Szczecin – proszę w formularzu zapytania wybrać opcję „zakup leku“ a następnie „wysyłka poza Szczecin“. Wybranie opcji „zakup leku“ do niczego nie zobowiązuje!!!

Wysyłka poza Szczecin jest naszą niestandardową i grzecznościową przysługą i takową realizujemy tylko i wyłącznie za 100% przedpłatą (nie wysyłamy za pobraniem!). Zamawiający jest zobowiązany zapłacić 65 zł kosztów dostawy do Szczecina oraz dodatkowo 25 zł za standardową przesyłkę (lub 45 zł za produkty szklane) ze Szczecina do dowolnego miejsca w Polsce. Przedpłaty należy dokonać w złotówkach na konto w Polsce, na adres w Polsce należy również dosłać receptę. Szczegóły podajemy drogą mailową.Przejdź do FORMULARZA ZAPYTANIA / ZAMÓWIENIA -> https://www.apteka-schwedt.pl/formularz-zapytaniazamowienia/