Telefon: +49 152 24890990*

Szanowni Klienci! Nasz apteka posiada swój własny sklep internetowy. W sklepie tym możecie dokonywać zakupów leków dostępnych bez recepty z odbiorem na miejscu w Schwedt lub z dostawą do Polski. Leki sprzedawane na receptę w związku z koniecznością przedłożenia recepty mogą być zamawiane wyłącznie na odbiór osobisty.

Ceny leków dostępnych bez recepty w naszym sklepie internetowym mogą różnić się od cen leków na miejscu w aptece. Ceny leków w sklepie internetowym obowiązują tylko i wyłącznie przy zamówieniu ich w sklepie. Dla zamówień składanych w dotychczasowej formie – przez formularz na naszej stronie www – obowiązują ceny jak na miejscu w aptece.


Zarówno nasz sklep internetowy jak i aplikacje na smartfona mogą służyć Wam do sprawdzenia, czy dany lek mamy obecnie na stanie.Do zamawiania możecie skorzystać także z aplikacji na telefon z systemem Androis lub iOS. Do pobrania pod linkami:


Sklep online
Sklep online
Sklep online
Sklep online

/

Pluspunkt Apotheke im Oder-Center

Kontakt

Tel.: +49 152 24890990(*)
(*po polsku, jeśli polskojęzyczny personel jest w aptece)

Fax: +49 3332 418176


E-Mail: zamowienia@apteka-schwedt.pl

Internet: https://www.apteka-schwedt.pl/

Pluspunkt Apotheke im Oder-Center

Landgrabenpark 1

16303 Schwedt

godziny otwarcia

od poniedziałku do piątku
08:00 do 19:00


sobota
09:00 do 19:00


Abgabe in haushaltsüblichen Mengen, solange der Vorrat reicht. Für Druck- und Satzfehler keine Haftung.
1) Zu Risiken und Nebenwirkungen lesen Sie die Packungsbeilage und fragen Sie Ihren Arzt oder Apotheker.
2) Angabe nach der deutschen Arzneimitteltaxe Apothekenerstattungspreis (AEP). Der AEP ist keine unverbindliche Preisempfehlung der Hersteller. Der AEP ist ein von den Apotheken in Ansatz gebrachter Preis für rezeptfreie Arzneimittel. Er entspricht in der Höhe dem für Apotheken verbindlichen Abgabepreis, zu dem eine Apotheke in bestimmten Fällen (z.B. bei Kindern unter 12 Jahren) das Produkt mit der gesetzlichen Krankenversicherung abrechnet. Der AEP ist der allgemeine Erstattungspreis im Falle einer Kostenübernahme durch die gesetzlichen Krankenkassen, vor Abzug eines Zwangsrabattes (zur Zeit 5%) nach §130 Abs. 1 SGB V.
3) Unverbindliche Preisempfehlung des Herstellers (UVP).

powered by apovena.de